Switch to English version

Menyy
  Esileht
  - Uus!
  - Plaanis
  - Ilmumas
  - Metoodilist
  Firmast
  - Esindused
  - Kontakt
  POOD
  Õppekavad
  E-TELLIMINE
  KATALOOGID
  TELLIMISLEHED
  KURSUSED
  Sügistuur
         
 
 
Vasakukäelised paremakäeliste maailmas ILMUMAS!
 
 Pilvi Kula
 
 
 
Lehekülgede arv: 96 lk
Värviskeem: m-v
Formaat: 16,5 x 23,5
Köide: pehme kaas
Ilmumisinfo: Ilmub 2020
Kood: 8491
Hind koolidele: 10.5 + 9% km = 11.45 EUR
 

Nõuanderaamat õpetajatele ja lastevanematele
Pedagoogilis-psühholoogiline nõuanderaamat on mõeldud lapsevanematele ja õpetajatele, kes igapäevaelus tegelevad vasakukäeliste laste õpetamise ja kasvatamisega ning soovivad saada rohkem teadmisi vasakukäelisuse põhjuste ja eripära kohta, avardada oma teadmisi ja oskusi vasakukäeliste laste juhendamisel nii kodus, koolis kui ka lasteaias.
Raamatus selgitatakse vasakukäelisuse olemust ja tekkepõhjuseid, käsitletakse ümberõpetamisega kaasnevaid probleeme ning antakse soovitusi, kuidas vasakukäelist last mitmesuguste oskuste omandamisel toetada. Fookuses on kirjutamisoskus, kuid esitatud on ka mõne muusikainstrumendi õpetamise metoodika ning nõuanded, kuidas õpetada vasakukäelist last heegeldama ja kuduma. Samuti antakse ülevaade kultuurilistest teguritest, mis mõjutavad käelisuse kujunemist ja käsitletakse vasakukäeliste laste raskusi ja eeliseid igapäevaelus toimetulekul.
Nõuanderaamatu koostamisel on autor võtnud aluseks oma doktoritöö ja mitmed tema juhendatud uurimused vasakukäelisuse teemadel.