Switch to English version

Menyy
  Ajalugu
  Biograafiad
  Filosoofia ja ühiskond
  Hobid ja vaba aeg
  Ilukirjandus
  Kokaraamatud
  Kunst
  Lasteraamatud
  Loodus ja tehnika
  Muusika
  Mängud
  Nõuanderaamatud
  Reisiraamatud
  Sõnaraamatud ja keeleõpe
    

     
 
Tagasi nimekirja

 
Heegeldatud lumehelbed. Härmalõngast mustrid
 
 Eva Mitreikina
 
 
 
Lehekülgede arv: 112 lk
Värviskeem: värviline
Formaat: 26 x 21
Köide: kõva kaas
Ilmumisinfo: 2016
ISBN: 9789985038055
Kood: 7502
Hind koolidele: 11.43 + 9% km = 12.46 EUR

Koolibri ladu
Pärnu esindus
Jõhvi esindus
Tartu esindus
Rahva Raamat
Apollox
 

Peipsi kaldal elav Eva Mitreikina, ametilt muusik ja muusikaõpetaja, on juba aastaid kaunis talvises looduses lumehelbeid pildistanud. Jääkristallide keerukast sümmeetriast inspireerituna on ta välja mõelnud õhulisi heegelmotiive ja isegi uusi heegelvõtteid. Sellesse raamatusse on kogutud 76 täiesti erinevat lumehelvest 45 põhimustri variatsioonina. Mustrid on välja toodud graafiliselt, koos selgituste ja õpetustega ning tänu eri värviga näidatud ridadele väga hõlpsasti loetavad.

Heegeldamine ei ole ainult ilu loomine, vaid ka teraapiline käeline tegevus. Lumehelbed on alustamiseks ideaalsed, sest need on nii väikesed ja saavad kiiresti valmis. Nende hulgas on nii imelihtsaid kui ka sedavõrd keerulisi, et pakuvad isegi käsitööõpetajale midagi uut. Igaüks saab kiiresti kätte kogemuse, et on midagi ise oma kätega valmis teinud. Need põnevad mustrid ja võrratud pildid inspireerivad kindlasti heegelnõela välja otsima.

Musician and music teacher by profession, Eva Mitreikina lives by Lake Peipus and has been taking photos of snowflakes every winter for years. Inspired by the intricate symmetry of ice crystals, she has invented airy motifs and even new techniques in her crochetwork. This book includes 76 different snowflakes based on 45 patterns which are graphically presented, complete with easy-to-understand instructions for beginners to make their own crocheted decorations.
Crochet is not only about creating beauty, it is also a way of therapy by manual activity. Due to their small size, snowflakes are perfect for beginners. They can be done quickly regardless of the patterns that range from the simplest to much more complex ones that even handicraft teachers may find challenging. With the help of this book, the reader can easily experience the joy of creating something of her own. The fascinating patterns and excellent photos in this book are guaranteed to inspire her crochetwork.