Switch to English version

Menyy
  Ajalugu
  Biograafiad
  Filosoofia ja ühiskond
  Hobid ja vaba aeg
  Ilukirjandus
  Kokaraamatud
  Kunst
  Lasteraamatud
  Loodus ja tehnika
  Muusika
  Mängud
  Nõuanderaamatud
  Reisiraamatud
  Sõnaraamatud ja keeleõpe
    

     
 
Tagasi nimekirja

 
365 põnevat küsimust ja vastust
 
 Ühislooming
 
 
 
Lehekülgede arv: 200 lk
Värviskeem: värviline
Formaat: 21 x 28
Köide: pehme kaas
Ilmumisinfo: 2017
ISBN: 9789985038840
Kood: 7641
Hind koolidele: 12.72 + 9% km = 13.86 EUR

Koolibri ladux
Pärnu esindus
Jõhvi esindusx
Tartu esindusx
Rahva Raamat
Apollox
 

Kas poleks põnev teada saada, milline on meie keha suurim ja milline väikseim elund? Kuidas saada astronaudiks? Mis on geenid? Miks me sibulat hakkides nutame? Miks koaala alati puude otsas istub? Miks putukahammustus sügeleb? Kuidas tekivad pilved? Kus asub Praepanni järv? Kes leiutas auto?

Küsimusi, millele vastuseid otsida, leiate raamatust täpselt 365 – iga päeva jaoks aastas üks küsimus ja silmaringi ning teadmisi avardav vastus.  

Meid ümbritseb imeliselt kirev asjade, olendite ja nähtuste maailm, kus iga päev toob avastamiseks midagi uut ja huvitavat. Tahame uurida universumi mõistatusi, küsides, kuidas ja millest tekivad tähed, kuud ning planeedid. Tahame teada, miks linnud laulavad ja taimed õitsevad. Kuidas tajuvad maailma loomad? Millised on maailma kauneimad paigad ja võimsaimad loodusnähtused? Mida vajalikku on maailmale andnud suured teadlased, leiutajad ja insenerid? Küsimusi on lõputult. Siirdugem siis neile vastuste otsimiseks suurele avastusretkele – kasvõi terveks aastaks! 

 
 
 

Viited: