Switch to English version

Menyy
  Esileht
  - Uus!
  - Plaanis
  - Ilmumas
  - Metoodilist
  Firmast
  - Kontakt
  POOD
  Õppekavad
  E-TELLIMINE
  TELLIMISLEHED
  KURSUSED
    

     
 
 
Sõnajalaõis. Gümnaasiumi eesti keele kui teise keele õpik, 2. osa. B2.2
 
 Mare Kitsnik
X Klass
 
 
 
Lehekülgede arv: 136 lk
Värviskeem: värviline
Formaat: 20,5 x 28
Köide: pehme kaas
Ilmumisinfo: Ilmunud 2020
ISBN: 9789985043615
Kood: 8168
Hind koolidele: 8.07 + 9% km = 8.8 EUR

Koolibri ladu
Pärnu esindusx
Jõhvi esindusx
Tartu esindus
Rahva Raamatx
Apollox
 

Esimese õppekomplekti teine osa on tasemel B2.2. Selles jätkatakse esimesest osast tuttavaks saanud töötamist aktiivsete ja improvisatsiooniliste meetodite järgi, kuid tekstid, sõnavara ja grammatika on nõudlikumad. Õppekomplektis on kolm suurt peatükki: 1. Magus ja soolane (toitumine ja tervis),
2. Kastist välja! (tehnika ja leiutamine), 3. Kes on kõige targem? (haridus ja teadus). Igas peatükis on mitu alateemat, mis on omavahel loogiliselt seotud.
Igas peatükis on huvitavad autentsed lugemistekstid, videod, telesaated, laulud jm audiotekstid ning nende juurde kuuluvad mitmekesised ülesanded. Komplektis on palju rääkimisülesandeid, mis panevad õppijad suhtlema ja arutlema nii omavahel kui ka eestlastega. Grammatika ja sõnavaraülesanded on endiselt improvisatsioonilised ja lõbusad ning arendavad tõhusalt keele kasutussoskust elulistes situatsioonides. Kirjutamisülesannetes keskendutakse nii poolametlike kirjade kui ka arvamustekstide loomise harjutamisele, esitatud on näidised ja juhised.

NB! Õpikule sobivad Koolibri logoga läbipaistvad kilekaaned leiate SIIT.