Switch to English version

Menyy
  Esileht
  - Uus!
  - Plaanis
  - Ilmumas
  - Metoodilist
  Firmast
  - Kontakt
  POOD
  Õppekavad
  E-TELLIMINE
  TELLIMISLEHED
  KURSUSED
    

     
 
 
Bioloogia 8. klassile, 1. osa. Mikroorganismid. Seened. Taimed
 
 Alo Särg
VIII Klass
 
 
 
Lehekülgede arv: 180 lk
Värviskeem: värviline
Formaat: 20,5 x 28
Köide: pehme kaas
Ilmumisinfo: Ilmunud 2019
ISBN: 9789985040362
Kood: 7999
Hind koolidele: 11.32 + 9% km = 12.34 EUR

Koolibri ladu
Pärnu esindusx
Jõhvi esindusx
Tartu esindus
Rahva Raamat
Apollox
 

8. klassi bioloogiaõpiku 1. osa kolm teemat on jaotatud neljakümne üheks peatükiks. Peatükkide põhiteksti illustreerivad arvukad fotod, joonised, skeemid ja kokkuvõtvad tabelid. Fotodele ja joonistele lisatud selgitused annavad vajaliku lisa põhitekstist paremaks arusaamiseks. Lehekülgede servadelt leiate teksti olulisemad mõisted ja viited lõikudes käsitletavale sisule. Olulised ja uued mõisted on tekstis välja toodud paksu kirjaga. Taimi ja seeni tutvustavates peatükkides on palju häid fotosid meie tuntumatest liikidest. Nende abil on kerge vastavaid taimi või seeni ära tunda ka looduses. Niisuguseid teadmisi leiate taimede ja nende osade fotodelt ning rubriikidest „Õpime seeni tundma“, „Õpime samblikke tundma“.
Põhiteksti lehekülgedelt leiate ka rubriigi „Huvitav“, milles toodu täiendab põhiteksti tähelepanuväärsete või huvipakkuvate faktide või seikadega.
Põhiteksti lõpus leiate pealkirja all „Oluline“ lühikese ülevaate peatükis käsitletust. Eraldi on välja toodud ka peatükis käsitletud uued mõisted.
Peatükk lõpeb küsimuste ja ülesannetega õpitu kordamiseks, teema ja teadasaadu iseseisvaks edasi uurimiseks.

Iga teema lõpus on õpitu kinnistamiseks lühike kokkuvõte peatükkides õpitust. Eraldi on loetletud peatükis käsitletud olulised mõisted. Lisatud on ka oskuste loetelu, mis on saadud peatüki materjali läbitöötamisel.
Õpiku lõpus (lk 174) leiate lühikese sõnastiku kõige olulisemate ja uute mõistetega.

NB! Õpikule sobivad Koolibri logoga läbipaistvad kilekaaned leiate SIIT.

Bioloogia õpik 8. klassile on BELMA (Best European Learning Materials Awards) 2021. aasta võistlusel diplomikandidaatide hulgas.

 
 
 

Viited: