Switch to English version

Menyy
  näita ainete kaupa:
  Lasteaed
  I Klass
  II Klass
  III Klass
  IV Klass
  V Klass
  VI Klass
  VII Klass
  VIII Klass
  IX Klass
  X Klass
  XI Klass
  XII Klass
  Määramata
    























     
 
Tagasi nimekirja

 
Punkt. 6. klassi eesti keele õpik
 
 Helin Puksand, Reet Bobõlski, Margit Ross
VI Klass
 
 
 
Lehekülgede arv: 144 lk
Värviskeem: värviline
Formaat: 20 x 25
Köide: pehme kaas
Ilmumisinfo: Parandustega kordustrükk, ilmunud 2020
ISBN: 9789985045589
Kood: 8709
Hind koolidele: 9.9 + 9% km = 10.79 EUR

Koolibri ladu
Pärnu esindusx
Jõhvi esindusx
Tartu esindus
Rahva Raamatx
Apollox
 

„Punkt“ on uuele riiklikule õppekavale vastav nüüdisaegne 6. klassi eesti keele õppekomplekt. Keeleteemadest on olulisemad täheortograafia, kokku-lahkukirjutamine, lauseõpetus, algustähe õigekiri. Õpilastele tutvustatakse mitmeid sõnaraamatuid ning suunatakse neid kasutama. Kuna tegemist on kooliastet lõpetava õpikuga, siis on palju tähelepanu pööratud ka eelmistel aastatel õpitu kordamisele.
Lähtuvalt uue õppekava rõhuasetusest on õpikus varasemast enam pööratud tähelepanu suhtlusolukordadele ja sõnastusõpetusele. Õpilased tutvuvad erinevate tekstiliikidega ning õpivad neid ise kirjutama. Seetõttu on õpikus palju eri funktsioonidega tekste, mida keeleteemade õppimisele vahelduseks loetakse ja analüüsitakse.

2014. aasta kasvatusteaduslike tööde riikliku konkursi õpikute kategooria võitja!

Rahvusvahelisel õppematerjalide võistlusel Best European Learning Materials Awards sai Koolibri kirjastuse 6. klassi eesti keele ?pik "Punkt" oma vanusegrupi õpikute seas teise koha.

Võistlust korraldab Euroopa õpikukirjastuste ühendus (EEPG) koos IARTEM-i (International Association for Research on Textbooks and Educational Media) ja Frankfurdi raamatumessiga alates 2009. aastast. Võistlusel v?ivad osaleda kõik Euroopa õpikukirjastused, materjale hindab kaheksast sõltumatust eksperdist koosnev žürii. Auhind anti kätte 9. oktoobril Frankfurdi raamatumessi raames toimunud pidulikul üritusel.

diplom

 
 
 

Viited: