Switch to English version

Menyy
  näita klasside kaupa:
  1. klassi komplekt
  üldõpetus
  eesti keel
  kirjandus
  inglise keel
  saksa keel
  itaalia keel
  prantsuse keel
  vene keel
  matemaatika
  loodusõpetus
  geograafia
  keemia
  füüsika
  bioloogia
  ajalugu, filosoofia
  inimeseõpetus
  ühiskonnaõpetus
  tööõpetus
  muusika
  kunstiõpetus
  sport
  ülddidaktika
  DIGIÕPIKUD
  LEIUNURK
         
 
Tagasi nimekirja

 
Punkt. 6. klassi eesti keele õpik ILMUMAS!
 
 Helin Puksand, Reet Bobõlski, Margit Ross
VI Klass
 
 
 
Lehekülgede arv: 144 lk
Värviskeem: värviline
Formaat: 20 x 25
Köide: pehme kaas
Ilmumisinfo: Parandustega kordustrükk, ilmub 2020
ISBN: 9789985045589
Kood: 8709
Hind koolidele: 9.9 + 9% km = 10.79 EUR
 

„Punkt“ on uuele riiklikule õppekavale vastav nüüdisaegne 6. klassi eesti keele õppekomplekt. Keeleteemadest on olulisemad täheortograafia, kokku-lahkukirjutamine, lauseõpetus, algustähe õigekiri. Õpilastele tutvustatakse mitmeid sõnaraamatuid ning suunatakse neid kasutama. Kuna tegemist on kooliastet lõpetava õpikuga, siis on palju tähelepanu pööratud ka eelmistel aastatel õpitu kordamisele.
Lähtuvalt uue õppekava rõhuasetusest on õpikus varasemast enam pööratud tähelepanu suhtlusolukordadele ja sõnastusõpetusele. Õpilased tutvuvad erinevate tekstiliikidega ning õpivad neid ise kirjutama. Seetõttu on õpikus palju eri funktsioonidega tekste, mida keeleteemade õppimisele vahelduseks loetakse ja analüüsitakse.

2014. aasta kasvatusteaduslike tööde riikliku konkursi õpikute kategooria võitja!

Rahvusvahelisel õppematerjalide võistlusel Best European Learning Materials Awards sai Koolibri kirjastuse 6. klassi eesti keele ?pik "Punkt" oma vanusegrupi õpikute seas teise koha.

Võistlust korraldab Euroopa õpikukirjastuste ühendus (EEPG) koos IARTEM-i (International Association for Research on Textbooks and Educational Media) ja Frankfurdi raamatumessiga alates 2009. aastast. Võistlusel v?ivad osaleda kõik Euroopa õpikukirjastused, materjale hindab kaheksast sõltumatust eksperdist koosnev žürii. Auhind anti kätte 9. oktoobril Frankfurdi raamatumessi raames toimunud pidulikul üritusel.

diplom

 
 
 

Viited: