Switch to English version

Menyy
  Esileht
  - Uus!
  - Plaanis
  - Ilmumas
  - Metoodilist
  Firmast
  - Kontakt
  POOD
  Õppekavad
  E-TELLIMINE
  TELLIMISLEHED
  KURSUSED
    

     
 
Tagasi nimekirja

 
Loovtants
 
 Mary Joyce
 
 
 
Lehekülgede arv: 176 lk
Värviskeem: m-v
Formaat: 16,5 x 23,5
Köide: pehme kaas
Ilmumisinfo: Ilmunud 2013
ISBN: 9789985031421
Kood: 6354
Hind koolidele: 8.15 + 9% km = 8.88 EUR

Koolibri ladu
Pärnu esindusx
Jõhvi esindusx
Tartu esindus
Rahva Raamatx
Apollox
 

Eesti Tantsuhariduse Liidu eestvedamisel nägi käesoleva aasta juunis ilmavalgust esimene eestikeelne loovtantsust rääkiv raamat – Mary Joice’i „Loovtants. Metoodika ja näidistunnid”.

Loovtantsu on Eestis juba päris pikka aega õpetatud ja õpitud. Nüüdseks on ka riiklikus ainekavas loovtants oma koha leidnud, nii tantsu kui ka kehalise kasvatuse ainekavas. Loovtantsu ainekava ongi koostatud sellele raamatule toetudes.

Sisuliselt sobib raamat ka õppematerjaliks muusika- ja algõpetuse ainete õpetajatele. Nii nagu pealkirjas olemas, sisaldab raamat nii metoodikat kui ka näidistunde.

Metoodiline osa on kõigi erialade õpetajatele sobilik, kuna jagab juhtnööre loova õpetamise vallas. Kõik koolitunnid võiksid ju olla loovusest pakatavad! Kuidas õpetada nii, et oskused, teadmised, kogemused tuleksid õppija avastuste ja katsetuste tulemusena – sellest kirjutab Mary Joice. Ta jagab hulgaliselt tulusaid nippe, mis pärinevad tema igapäevasest tantsuõpetaja kogemusest.

Raamatu esimene osa pakub õpetajale oma ideede elluviimiseks ja näidistundide rakendamiseks palju variante. Näidistunnid on heaks abiliseks iseseisvate loovtantsutundide ettevalmistamisel, aga sobivad mitmekesistama igasugust tantsutundi või teatriõpet või hoopis muid tegemisi.