Paus. Tee paus, enne kui elu sind peatab | KOOLIBRI
Switch to English version

Menyy
  Esileht
  - Uus!
  - Plaanis
  - Metoodilist
  - Ilmumas
  Firmast
  - Esindused ja ladu
  - Kontakt
  - Tagasikaja
  POOD
  Õppekavad
  E-TELLIMINE
  KATALOOGID
  TELLIMISLEHED
  KURSUSED
         
 
Tagasi nimekirja

 
Paus. Tee paus, enne kui elu sind peatab ILMUMAS!
 
 Danielle Marchant
 
 
 
Lehekülgede arv: 224 lk
Värviskeem: värviline
Formaat: 15 x 21
Köide: pehme kaas
Ilmumisinfo: 2018
ISBN: 9789985036358
Kood: 7954
Hind koolidele: 8.27 + 9% km = 9.01 EUR
 

Paljude inimeste elu tänapäeval on muutunud jooksvaks tekstiks, kus pole ainsatki kirjavahemärki. Pikemaajaline tühikäigul olemine heidab varju inimsuhetele, tööelule ja üldisele enesetundele. Võime kaotada sära, meie süütenöör lüheneb, toitume nadilt, tekivad raskused ennast varahommikuti püsti saada, loomevõime kustub...

Kui unustame teha pause ega anna endale hingetõmbeaega, muutub elu tasapisi mõttetuks.

Paus on kirjutatud nii julgetele kui ka hirmust kangestunutele. Paus on neile, kellele elu on visanud vindiga palli ja kes on sattunud kriisi. Paus on ka uudishimulikele, järgmisele põlvkonnale, kes teavad, et peab olema mingi teine eluviis, aga ka neile, kes lihtsalt ütlevad endale: „Elus peab olema midagi enamat.”

Autor pakub igapäevaharjutusi, mille abil teha lühipause, kui oled ülekoormatud; samuti pikemaajalisi praktilisi harjutusi, mis aitavad arendada intuitsiooni ja ammutada energiat.

Maailmas, kus valitseb edukultus ja tegutsemishullus, aitab see raamat maha koorida kõik, mida „pead” tegema, et jõuda asjadeni, mis sind kõnetavad ja mis on sulle tõesti olulised.